Forum o metalu i rocku
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o metalu i rocku

https://forumometaluirocku.forumotion.com/index.htm
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom

Go down 
2 posters
AuthorMessage
.......METAL KING........

.......METAL KING........


Number of posts : 575
Registration date : 2008-09-04

sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom Empty
PostSubject: sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom   sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 8:41 pm

sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom, ja sma bio, bilo je super, naj bolje kada su svirali malu nocnu muziku kao metal Very Happy ali je Akerman svirao ritam gitaru Shocked pustio je Vlatka da bude smeker............. on je svirao mnogo manje solo deonica nego u Hrvatskoj, verovatno jer je i Akerman svirao...............
Back to top Go down
King Randy
WebMaster
WebMaster
King Randy


Number of posts : 448
Registration date : 2008-08-09

sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom Empty
PostSubject: Re: sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom   sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 12:48 am

a tad si ga gledao!

Jel dobar uzivo?
Back to top Go down
https://forumometaluirocku.forumotion.com
.......METAL KING........

.......METAL KING........


Number of posts : 575
Registration date : 2008-09-04

sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom Empty
PostSubject: Re: sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom   sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 1:43 am

King Randy wrote:
a tad si ga gledao!

Jel dobar uzivo?
Svirao je uglavnom vluz i po neku stvar Lebi Sola, odlican je, ali se meni naj vise od svega svidela distorzivna heavy metal veria MAle Nocne muzike od Mozzartak oju su svirali Akerman i stefanovski, a iza mene i caleta su sedeli Beer Drinkersi Smile upoznao sam se Smile
Back to top Go down
Sponsored content





sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom Empty
PostSubject: Re: sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom   sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom Icon_minitime

Back to top Go down
 
sinoc je bio Stefanovski sa Jan Akermanom
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum o metalu i rocku  :: Vesti i najave :: Najave koncerata i albuma-
Jump to: