Forum o metalu i rocku
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum o metalu i rocku

https://forumometaluirocku.forumotion.com/index.htm
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Marilyn Manson

Go down 
4 posters
AuthorMessage
.......METAL KING........

.......METAL KING........


Number of posts : 575
Registration date : 2008-09-04

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeWed Oct 01, 2008 4:51 pm

Izvor: Wikipedija

Marilyn Manson (5. siječnja 1969) je umjetničko ime pjevača pravog imena Brian Hugh Warner. To isto ime koristi i rock sastav Marilyn Manson, kojeg je Manson osnivač i frontmen.

Poznat po eksentričnom odijevanju i ponašanju, svojim nastupima često izazova kontroverze oštro se suprostavljajući crkvenim i političkim krugovima.



Marilyn Manson January 5, 1969 (1969-01-05) (age 39) je umetničko ime pevača pravog imena Brian Hugh Warner. To isto ime koristi i rock sastav Marilyn Manson, kojeg je Manson osnivač i frontmen.

Poznat po eksentričnom oblačenju i ponašanju, svojim nastupima često izazova kontroverze oštro se suprostavljajući crkvenim i političkim krugovima.

Marilyn Manson Marilyn_manson_012 Marilyn Manson Marilyn_manson_and_gene_simmons Marilyn Manson Manson-marilyn-photo-marilyn-manson-6202843
Back to top Go down
King Randy
WebMaster
WebMaster
King Randy


Number of posts : 448
Registration date : 2008-08-09

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 5:35 pm

Ne volim ga nikako.Ne svidja mi se njegova muzika,njegov stajling...I mrzim ga zato sto propagira satanizam!!!
Back to top Go down
https://forumometaluirocku.forumotion.com
N4tAsHA_ RocK

N4tAsHA_ RocK


Number of posts : 66
Registration date : 2008-10-03

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeSat Oct 04, 2008 5:37 pm

King Randy wrote:
Ne volim ga nikako.Ne svidja mi se njegova muzika,njegov stajling...I mrzim ga zato sto propagira satanizam!!!


takodje
Back to top Go down
.......METAL KING........

.......METAL KING........


Number of posts : 575
Registration date : 2008-09-04

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 12:13 am

King Randy wrote:
Ne volim ga nikako.Ne svidja mi se njegova muzika,njegov stajling...I mrzim ga zato sto propagira satanizam!!!
Ja volim neke njegove pesme, ne volim kako izgleda i on ne prpoagira satanizam, sta onda rade The Stone(nas bend) i pola Black Metalaca??!! On bar nije satanista....................................... Pogledaj na "Metallumu" da trazis bendove po zemlji pa nadji Srbiju i vidi bend "The Stone" ili "Ispovest".........
Back to top Go down
King Randy
WebMaster
WebMaster
King Randy


Number of posts : 448
Registration date : 2008-08-09

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 6:33 pm

Daj molim te,vidi ovu sliku.To je slika sa glavnim u Satanistickoj crkvi u Vasingtonu!I sam je priznao da se odrekao hriscanstva.
Tako da...
Marilyn Manson LaVeyManson
Back to top Go down
https://forumometaluirocku.forumotion.com
.......METAL KING........

.......METAL KING........


Number of posts : 575
Registration date : 2008-09-04

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeSun Oct 05, 2008 6:54 pm

King Randy wrote:
Daj molim te,vidi ovu sliku.To je slika sa glavnim u Satanistickoj crkvi u Vasingtonu!I sam je priznao da se odrekao hriscanstva.
Tako da...
Marilyn Manson LaVeyManson
To nisam znao Very Happy
Back to top Go down
Cipiripi Igor
Administrator
Administrator
Cipiripi Igor


Number of posts : 391
Age : 29
ËîęŕöčĽŕ : Tamo negde.....
Registration date : 2008-08-13

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 3:45 pm

majmun,debil,kreten
Back to top Go down
http://parkzabave.clic-topic.com
.......METAL KING........

.......METAL KING........


Number of posts : 575
Registration date : 2008-09-04

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 8:36 pm

jer se razveo od onakve zene Very Happy
Back to top Go down
N4tAsHA_ RocK

N4tAsHA_ RocK


Number of posts : 66
Registration date : 2008-10-03

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeMon Oct 06, 2008 10:25 pm

Pa sad ima puno ljepsu i mladju djevojku koja nikako nije za njega
Back to top Go down
.......METAL KING........

.......METAL KING........


Number of posts : 575
Registration date : 2008-09-04

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeTue Oct 07, 2008 8:34 pm

N4tAsHA_ RocK wrote:
Pa sad ima puno ljepsu i mladju djevojku koja nikako nije za njega
kojoj je posao da kreira donji ves Wink , nije mladja od njega puno, ali on se razveo od nje .............. Very Happy
Back to top Go down
N4tAsHA_ RocK

N4tAsHA_ RocK


Number of posts : 66
Registration date : 2008-10-03

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeFri Oct 10, 2008 11:11 pm

aaaaaaaaaaaaaaaa vidite ga bez sminke kako je ruzan


Marilyn Manson Mansonmarilyn


P.S. Metal King znam na koga mislis, davno se razveo od nje sad je sa novom Wink. Evo slika


Marilyn Manson Evan-rachel-manson_389
Back to top Go down
.......METAL KING........

.......METAL KING........


Number of posts : 575
Registration date : 2008-09-04

Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitimeSat Oct 11, 2008 1:04 am

gotivan je on meni i sa i bez sminke.......................

Taj glavni u satanistickoj crkvi ti je Anton La Vey (bog da mu dusu prosti i ako je bio satanist,a umro je u oktobru `97.) bio je veliki filozof, Marlyn je moras sa Anton La Vey da se slika kada je bio jako mlad, a ja Anton La Vey iskreno vrlo cenim kao filozofa, a Mansona isto cneim zbog njegovih politickih stavovova...............
Back to top Go down
Sponsored content





Marilyn Manson Empty
PostSubject: Re: Marilyn Manson   Marilyn Manson Icon_minitime

Back to top Go down
 
Marilyn Manson
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Marilyn Manson

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Forum o metalu i rocku  :: Volimo muziku ! :: Rock,Metal and Punk superstars!-
Jump to: